AKTUALNOŚCI

W tym dziale znajdują się informację o najnowszych wydarzeniach i happeningach. Znajdziecie tutaj również komentarze, opinie i ciekawostki z życia naszego centrum rehabilitacyjnego.

Zmiany godzin otwarcia!

W nowym roku 2020 gabinet i salon medyczny będzie otwarty (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 09:00 – 17:00


Czytaj więcej   

Badanie stóp pacjenta podoskopem diagnostycznym

istnieje możliwość doboru wkładek lub ortoz gotowych


Czytaj więcej   

Co leczymy?

Rodzaje rehabilitacji zależą od rodzaju choroby i stopnia jej zaawansowania.


Czytaj więcej   

Wkładki korygujące

Wkładki ortopedyczne podnoszą jakość życia. Dzięki odpowiednio dobranym wkładkom zmniejsza się lub całkowicie ustaje ból stóp, kolan, bioder, kręgosłupa. Wkładki są również konieczne w korygowaniu wad postawy, leczeniu niektórych schorzeń ortopedycznych. Aby dobrać właściwe wkładki najlepiej wykonać badanie podoskopowe w NASZYM sklepie medycznym. Wystarczy stanąć na podświetlonej płycie – widać na niej miejsca styku stopy z podłożem i jej kształt w obciążeniu. Jeżeli wada jest duża, konieczne będzie wykonanie wkładek ortopedycznych na miarę (poprzedza to zrobienie wycisku stopy). Przy niewielkiej wadzie można sięgnąć po gotowe wkładki profilaktyczne, które zwiększają komfort chodzenia, ale nie poprawiają ustawienia stóp.


Czytaj więcej   

Wkładki do butów korygują ustawienie stóp

Szeroka gama wkładek ortopedycznych (wkładki skórzane, silikonowe, podpiętki) mających na celu zapobieganie rozwojowi schorzeń stóp. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty dedykowane osobom mierzącym się z płaskostopiem poprzecznym i podłużnym, ostrogą piętową, koślawością i szpotawością stóp itp.


Czytaj więcej   

Skarpety zdrowotne bezuciskowe

Kolekcja unikalnych skarpetek zdrowotnych, przeznaczonych dla osób z: cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami nóg oraz zaburzeniami krążenia.


Czytaj więcej